Doplnkové služby

V rámci komplexnosti služieb sa snažím ponúkať také služby, aké u konkurencie nenájdete. Patrí k nim napríklad v prípade potreby non-stop prevádzka, super expresné doručovanie zásielok po Slovensku a iné.

Komplexné odbavenie zásielok

V prevádzke našej spoločnosti v Prešove Vám vieme zabezpečiť:

Balenie zásielok

Na vyžiadanie vieme Vašu zásielku zabaliť a následne odoslať do Vami určenej destinácie. Balenie zásielok Vám zabezpečíme už od 4 € za zásielku, cena balenia sa odvíja od rozmerov a komplexnosti balenia.

Super expres

Vašu zásielku z východu Slovenska na západ prepravíme do 5 hodín! Veľakrát sa nám stalo, že nám zavolal klient, ktorý potreboval prepraviť urgentnú zásielku z Prešova do Bratislavy ešte v daný deň. To bolo nakoniec aj podnetom k vzniku tejto služby.

Primárne super expresné zásielky prepravujeme z okolia Prešova, avšak pokiaľ nám dáte vedieť s dostatočným predstihom dopredu, sme schopní zabezpečiť super expresnú prepravu kdekoľvek na Slovensku. Cena zásielky je vždy individuálna a určuje sa na základe urgentnosti, hmotnosti a rozmerov zásielky.

Sobotné doručenie

Zásielka podaná na prepravu v piatok do 14:00 bude doručená v sobotu. Túto službu poskytujeme len vo vybraných mestách na Slovensku a pri Sobotnom doručení sa k prepravnému účtuje príplatok 4,- €

Spätné zaslanie dokumentov

Pokiaľ potrebujete zaslať dokumenty napríklad na potvrdenie, či podpis, vieme zabezpečiť aj ich navrátenie k Vám. Túto službu poskytujeme len naším stálym klientom. Cena za doplnkovú službu Spätné zaslanie dokumentov je 4,00 € za zásielku.

Preprava vína

Preprava vínových fliaš v rámci vnútroštátnej prepravy po SR je vďaka špeciálnemu kartónu a systému uloženia fliaš bezpečná. Prepravné a obal na 3 fľaše: 8,30 €; 6 fliaš: 9,63 €; 12 fliaš: 11,95 €. Služba je dostupná len pre našich stálych zákazníkov.