Služby

Snažíme sa poskytovať čo najširšie kuriérske služby pre vás — našich zákazníkov! Špecializujeme sa predovšetkým na expresné zásielky po Slovensku, avšak máme aj širokú paletu služieb v mestách na východnom Slovensku - Košiciach a Prešove. V neposlednom rade Vám ponúkame aj bezkonkurenčné doplnkové služby.

GET Mesto

Základnou službou je expresné doručovanie zásielok v rámci mesta Košice a Prešov. Po individuálnej dohode však vieme zabezpečiť dopravu zásielok aj do okolitých miest a obcí, ako napríklad Sabinov, Bardejov, atď.

Expresná kuriérska služba v okolí mesta Košice a Prešov sa vyznačuje predovšetkým:

GET Slovensko

Základnou službou je expresné doručovanie zásielok na nasledujúci pracovný deň na území celého Slovenska. Prepravné sadzby za zásielky sa stanovujú podľa skutočnej hmotnosti zásielky. Zásielkou sa rozumie list, dokumenty alebo balík obsahujúci tovar, prípadne i viac balíkov, ktoré sú podané k preprave v jednom časovom okamihu, v rovnaký deň od jedného odosielateľa a sú určené pre jedného príjemcu. Prehľad sadzieb a rýchlu kalkulačku na výpočet nákladov nájdete v našom cenníku.

GET Svet

Zásielku Vám po dohode vieme vyzdvihnúť kdekoľvek v Európe, či vo svete. Vyzdvihnutie v rámci Európy je spravidla na nasledujúci pracovný deň od objednania služby a čas doručenia sa líši v závislosti od krajiny. Cenník Vám pošleme na vyžiadanie.

Ostatné služby

V rámci komplexnosti služieb sa snažím ponúkať také služby, aké u konkurencie nenájdete. Patrí k nim napríklad non-stop prevádzka, super expresné doručovanie zásielok po Slovensku a iné.

Komplexné odbavenie zásielok

Super expres

Vašu zásielku z východu Slovenska na západ prepravíme do 5 hodín! Veľakrát sa nám stalo, že nám zavolal klient, ktorý potreboval prepraviť urgentnú zásielku z Prešova do Bratislavy ešte v daný deň. To bolo nakoniec aj podnetom k vzniku tejto služby.

Primárne super expresné zásielky prepravujeme z okolia Prešova, avšak pokiaľ nám dáte vedieť s dostatočným predstihom dopredu, sme schopní zabezpečiť super expresnú prepravu kdekoľvek na Slovensku. Cena zásielky je vždy individuálna a určuje sa na základe urgentnosti, hmotnosti a rozmerov zásielky.

Sobotné doručenie

Zásielka podaná na prepravu v piatok do 14:00 bude doručená v sobotu. Túto službu poskytujeme len vo vybraných mestách na Slovensku a pri Sobotnom doručení sa k prepravnému účtuje príplatok 4,- €

Spätné zaslanie dokumentov

Pokiaľ potrebujete zaslať dokumenty napríklad na potvrdenie, či podpis, vieme zabezpečiť aj ich navrátenie k Vám. Túto službu poskytujeme len naším stálym klientom. Cena za doplnkovú službu Spätné zaslanie dokumentov je 4,00 € za zásielku.

Preprava vína

Preprava vínových fliaš v rámci vnútroštátnej prepravy po SR je vďaka špeciálnemu kartónu a systému uloženia fliaš bezpečná. Prepravné a obal na 3 fľaše: 8,30 €; 6 fliaš: 9,63 €; 12 fliaš: 11,95 €. Služba je dostupná len pre našich stálych zákazníkov.

Všetky uvedené ceny sú bez DPH!